Arama

Duyurular

Tüm Duyurular

 

 

 

 

Vefatının 60. Yıldönümünde Yahya Kemal Beyatlı Sempozyumu

İstanbul Fetih Cemiyeti Yahya Kemal Enstitüsü ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinin ortaklaşa düzenledikleri “Vefatının 60. Yıldönümünde Yahya Kemal Beyatlı Sempozyumu”na teşrifinizi rica ederler.

TARİH: 03.11.2018, Cumartesi

YER:    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ

AÇILIŞ: 09.30

Sempozyum programına DUYURULAR bölümünde Yahya Kemal Beyatlı Sempozyumu'ndan ulaşabilirsiniz.

                                                                *

HADİS ve SİYER 

Cemiyetimiz bünyesinde bulunan Dârülhadis Dershânesi’nde Prof. Dr. Mustafa FAYDA tarafından iki haftada bir yapılan Hadis ve Siyer sohbet toplantıları 2018 - 2019 dönemi 07 Ekim 2018 itibariyle başlamıştır.

21 Ekim 2018 Pazar, saat 11.00

Katılım ücretsiz olup katılmak isteyenler  0212 517 41 68 numaralı telefondan kayıt yaptırabilirler. 

Yeni Kitabımız :  

MUKARNAS

İstanbul Fetih Cemiyeti’nin eski yönetim kurulu üyelerinden Y.Mimar M.Fatin ULUENGİN’in 70 sene üzerinde çalıştığı, araştırdığı mukarnaslar hakkındaki birikimleri, oğlu Prof. Dr. M.Bülent ULUENGİN tarafından yayına hazırlanan bu eserde yer almaktadır. 

                                                                        * 

İFC Kütüphanesi

İstanbul Fetih Cemiyeti olarak bünyemizde bulunan 3485 kitap ve 60 çeşit süreli yayın ihtiva eden kütüphanemizi araştırmacı ve akademisyenlerin faydalanması amacıyla hizmete açıyoruz. Kullanım şartları, kütüphanede bulunan kitaplar ve süreli yayınların listesine anasayfada yer alan Kütüphanemiz bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Cemiyete Hizmet Edenler

YAYINLARIMIZ

İstanbul Fetih Cemiyetinin Resmi İnternet Sitesi
İstanbul Fetih Cemiyeti, Bakanlar Kurulunun 3/11614 sayılı kararnamesi ile "Kamu yararına çalışan dernek" olarak kabul edilmiştir.